Sa i do aerodroma

Autobuski prevoz


Aerodrom Nikola Tesla Beograd nalazi se 18 kilometara od centra grada.

Gradski prevoz autobusom


Mini bus linija A1

Putanja

Trg Slavija - Aerodrom

Mapa i red vožnje

preuzmite

Cena karte

300 dinara (kupovina

u autobusu)

Okvirno vreme

putovanja

30 minuta


GSP linija 72

Putanja

možete pronaći ovde

Red vožnje

Aerodrom - Zeleni venac

Zaleni venac - Aerodrom

Cena karte

73 dinara
(na kiosku)

101 dinar
(vremenska karta, 75 min)

150 dinara
(u autobusu)
280 dinara
(vremenska karta, 24h)

Ostale mogućnosti plaćanja

naknade usluge prevoza

možete pronaći ovde

Okvirno vreme

putovanja

30 - 40 minuta

Dolasci

Oznaka Aerodrom Planiran Očekivan Napomena
JU 4405 ANTALYA 16:00 15:54 Sleteo 
JU 143 DUBROVNIK 16:00 16:15 Nova informacija 
JU 225 PULA 16:05 16:08  
JU 103 BANJALUKA 16:05 16:03  
B2 811 MINSK 16:10 16:00  
 Kliknite na oznaku za detalje Svi dolasci

Odlasci

Oznaka Aerodrom Planiran Očekivan Napomena
B2 812 MINSK 16:50 16:50 Izlaz otvoren 
JU 414 STOCKHOLM 17:00 17:00  
JU 654 MOSCOW 17:00 17:00  
JU 330 FRANKFURT 17:05 17:05  
JU 314 PARIS 17:10 17:10  
 Kliknite na oznaku za detalje Svi odlasci

Vreme na aerodromu

Temp Pritisak Vetar
21°C 1016mB 5.66m/s