Sa i do aerodroma

Prevoz iz Beograda


Železnički saobraćaj

Putnički saobraćaj

Železnička stanica

Centar za pozive

(+381 11) 3602 899

Internet

prezentacija

http://www.zeleznicesrbije.com/


Autobuski saobraćaj

Međugradski, regionalni i međunarodni saobraćaj

Beogradska autobuska stanica - BAS

Regionalni saobraćaj

Informacije i rezervacije

(+381 11) 2636 299

Međunarodni saobraćaj

Informacije i rezervacije

(+381 11) 2627 146
(+381 11) 2622 526

Internet
prezentacija

http://www.bas.rs/

Autobuska stanica "LASTA"

Centar za pozive

informacije o linijama,

polascima i dolascima

(+381 800) 334 334

Autobuska stanica

Lasta Beograd

(+381 11) 3206 922

Internet
prezentacija

http://www.lasta.rs/

Dolasci

Oznaka Aerodrom Planiran Očekivan Napomena
JU 321 DUSSELDORF 11:40 13:09 Sleteo 
LH 1722 MUNICH 12:30 12:38 Sleteo 
JU 311 PARIS 12:35 13:50 Novo vreme 
JU 411 STOCKHOLM 12:35 13:25 Novo vreme 
SU 2090 MOSCOW 12:35 12:37 Sleteo 
 Kliknite na oznaku za detalje Svi dolasci

Odlasci

Oznaka Aerodrom Planiran Očekivan Napomena
LX 1405 GENEVA 12:50 12:55 Odleteo 
EY 72 ABU DHABI 13:00 13:10 Odleteo 
LH 1723 MUNICH 13:05 13:05 Ukrcavanje 
JU 642 BUCHAREST 13:10 13:25 Ukrcavanje 
JU 122 SOFIA 13:20 13:20 Ukrcavanje 
 Kliknite na oznaku za detalje Svi odlasci

Vreme na aerodromu

Temp Pritisak Vetar
28°C 1013mB 3.6m/s